Meblech_logo

Tworzymy meble od 1974r 

Firma „MEBLECH” została założona w 1974 roku. Na początku działalności zakład zajmował powierzchnię 0,82 ha i zatrudniał 5 osób. Od chwili powstania był systematycznie rozbudowywany i modernizowany. Obecnie firma zatrudnia około 50 pracowników, a obszar zakładu zwiększył się do 2ha


Założycielem i właścicielem przedsiębiorstwa jest Lech Baś.

Oferta firmy

Meble tapicerowane

- Sofy
- Narożniki
- Wersalki
- Pufy itp.

Meble twarde

- Meble systemowe
- Biurka
- Krzesła
- Stoły i stoliki
- Łóżka
- Meble ogrodowe
- Meble kuchenne

Tartak

-Tarcica
-Więźba dachowa

Usługi

- Suszenie tarcicy, palet
- Frezowanie CNC
- Cięcie formatek na pilarce panelowej
- Okleinowanie formatek obrzeżem PVC/ABS
- Struganie

Historia firmy

Przedsiębiorstwo „MEBLECH” oferuje wysokiej jakości meble, które zapewniają komfort, są trwałe, a jednocześnie zachowują wartości estetyczne przy dłuższym użytkowaniu niezależnie od zmieniających się trendów w modzie. Są to meble wypoczynkowe łączące tradycje i współczesność meblarstwa polskiego. Przeznaczenie mebli to głównie wnętrza mieszkań, firma zajmuje się również wyposażeniem restauracji, hoteli, pensjonatów. Poza produkcją własnych modeli firma wykonuje także meble wg. projektu przesłanego przez klientów hurtowych.

Wysoka jakość, duży wybór, fachowe doradztwo jak i terminowość w realizacji zamówień są wizytówką firmy, dlatego też zaprasza ona do zapoznania się z bogatą ofertą handlową oraz skorzystania z jej usług. Od początku istnienia systematycznie aktualizujemy ofertę o nowe produkty spełniające wymagania i oczekiwania wszystkich klientów, dopasowując się do trendów panujących na rynku. W trosce o zadowolenie klientów do wyrobu mebli, firma używa wyłącznie surowców najwyższej jakości, posiadających certyfikaty i atesty.

Od ponad 11 lat przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę usług tartacznych takich jak przecieranie, struganie, impregnowanie i sprzedaż drewna iglastego, liściastego w pełnym asortymencie: sosna, brzoza, olcha, jak i szeroki asortyment wyrobów drewnianych, m.in. więźby dachowe, łaty dachowe, tarcica, wszystko na zamówienie klienta i według żądanych przez niego wymiarów. Firma zaopatruje się w surowiec na ekologicznie czystych regionach Nadleśnictwa Syców, Przedborów, Oleśnica, oraz Kalisz.

Przedsiębiorstwo dysponuje własnym składem drewna, na którym zawsze znajduje się ok. 200 m sześciennych suchej tarcicy w różnych grubościach, klasach, jakości oraz gatunkach takich jak: dąb, buk, olcha, sosna i świerk. Możliwości suszarnicze to: 4 komory sterowane komputerowo o łącznej pojemności 90 m sześciennych.


Korzystanie z usług naszej firmy jest gwarancją dobrej jakości w rozsądnej cenie.

„MEBLECH - Meble idealne dla Ciebie”

Meble tapicerowane

Więcej

Meble
twarde

Więcej

Meble
na wymiar

Więcej

Punkty sprzedaży

Więcej
Meblech_logo
WPPUH MEBLECH Lech Baś
ul. Grabowska 11
63-522 Kraszewice
NIP: 622-000-03-30
tel: +48 62 73 12 048
tel/fax: +48 62 73 12 715
biuro@meblech.com